e-Retail congress


Wraz z rozwojem technologii i potrzebami konsumentów zmienia się tradycyjny sposób handlu, a handel elektroniczny staje się znacznie ważniejszy. W czasie pandemii konsumenci stali się jeszcze bardziej świadomi głównej korzyści płynącej z handlu elektronicznego: dostępność 24/7. Sprzedaż e-commerce coraz częściej zastępuje tradycyjną sprzedaż detaliczną.


Udany e-commerce to: sprzedaż online, wysyłka i procesy zwrotów. Udany e-commerce to ciągła ewolucja i inwestycje w wysokiej jakości infrastrukturę, tak by firma mogła być konkurencyjna pod względem świadczonych usług. Udany e-commerce to dobrą strategia, organizacja i technologia.

Z tego powodu ECU jest w pełni zaangażowane w dostarczanie wiodącego na rynku wydarzenia, które koncentruje się na rozszerzeniu funkcji tradycyjnego handlu detalicznego o element e-commerce!


Dzięki naszej Radzie Programowej i ponad 80 prelegentom i panelistom, głównie dyrektorom handlu elektronicznego pracującym dla największych firm z sektora Retail, przedstawimy rozwiązania w obszarach, w których należy wprowadzić ulepszenia e-commerce firm, które prowadzą zarówno sprzedaż fizyczną, jak i internetową.
Prelegenci


Program


Rejestracja


Partnerstwo
DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ


KORZYŚCI Z UDZIAŁU


STYMULIJ WZROST

Program i treść Kongresu e-Retail jest bardzo zorientowany na biznes i ma prowadzić do znacznego zwrotu z poświęconego czasu i pieniędzy wydanych na udział w wydarzeniu.

BUDUJ RELACJE

Kongres e-Retail to idealne miejsce do networkingu. Większość ważnych graczy handlu detalicznego spoty ka się na imprezie.

ZAINSPIRUJ SIEBIE I INNYCH

Ze względu na jasny dobór prelegentów i uczestników, Kongres e-Retail jest idealną platformą do kontaktu z profesjonalistami o podobnych celach i podobnych sposobach myślenia.

UZYSKAJ PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA

Uczestnicząc w Kongresie e-Retail, dowiesz się więcej o doświadczeniach liderów rynku, najlepszych praktykach rynkowych, innowacyjnych rozwiązaniach, skutecznych strategiach i nowych pomysłach na rozwój.WAŻNE CELE KONGRESURozwój strategiczny

Dostosowywanie strategii do szybko zmieniających się warunków i dostosowywanie modeli marketingowych, operacyjnych i biznesowych w celu zapewnienia najlepszej obsługi klientów

Rozwój organizacyjny

Zdobądź spostrzeżenia i rozwiązania dla wyzwań związanych z aspektami zarządzania e-commerce i jego wpływem na rozwój organizacji

Rozwój technologiczny

Dotrzymywanie kroku szybko zmieniającym się innowacjom technologicznymW okresie poprzedzającym fizyczny Kongres w czerwcu 2022, ECU organizuje kilka webinariów. Pierwsze webinarium odbyło się 19 czerwca 2021. Ponad 350 osób z 250 firm zarejestrowało się do udziału w webinarium. Poniżej znajduje się lista firm, których przedstawiciele brali w nich udział.


3M 

ADIDAS 

AGATA MEBLE 

AION 

ALDI 

ALLEGRO.PL 

AMICA 

ANIA KRUK 

AUCHAN 

AVON COSMETICS 

BANK MILLENNIUM 

BANK POCZTOWY 

BLACK RED WHITE 

BNP PARIBAS 

BRICOMARCHE 

BRIJU 

CALZEDONIA 

CARLSBERG 

CARREFOUR 

CCC 

CEMEX 

COLIAN 

CREDIT AGRICOLE 

DANONE 

DECATHLON 

DOUGLAS 

DR IRENA ERIS 

DR. OETKER 

EMPIK 

EOBUWIE 

ETOS 

EURO-NET 

FERRERO 

FUJITSU 

GETIN NOBLE BANK 

GO SPORT 

GOODYEAR 

GRUPA ŻYWIEC 

H&M 

HARIBO 

HENKEL 

HERBAPOL 

HIPP 

HOCHLAND 

IKEA 

INTER CARS 

INTERMARCHE 

INTERSNACK 

JERONIMO MARTINS 

JOHNSON AND JOHNSON 

 

KOMPANIA PIWOWARSKA

KROSS
LAFARGE
LEGO
LEROY MERLIN
LIDL
L'OREAL
LORENZ - BAHLSEN
LOTTE WEDEL
LYRECO
MARS
MBANK
MORELE.NET
NATIONALE-NEDERLANDEN
NESTLÉ
NIVEA
OBI
ORANGE
ORIFLAME
OSHEE
PEPSI-COLA
PERFETTI VAN MELLE
PERNOD RICARD
PHILIPS
PKO BP


POCZTA POLSKA
PROCTER & GAMBLE
PUMA
PURELLA FOOD
RED BULL
REEBOK
ROBERT BOSCH
ROCKWOOL
ROSSMANN
ROYAL CANIN
SEPHORA
SMURFIT KAPPA
SMYK
STOKROTKA
SUPER-PHARM
SWAROVSKI
TCHIBO COFFEE
TOPEX
TRIUMPH
VENEZIA
VISION EXPRESS
WAWEL
WHIRLPOOL
ŻABKA
ZIBI